אודות

אודות

פרו אינסטלציה בפריסת ארצית

חברת פרו אינסטלציה היא חברה המובילה בתחום האינסטלציה שנים רבות. החברה פועלת בתחום כבר למעלה משלושה עשורים ובמשך כל תקופת עבודתה היא רכשה ידע רב, מקצועיות וניסיון.

צוות העובדים עושה שימוש בציוד ובמכשור המתקדם ביותר בתחום ומשתמש בשיטות טכנולוגיות עדכניות וחדשניות כדי להעניק ללקוחות את המענה והפתרונות הטובים ביותר לכל בעיה ולכל תקלה.

אנו מעסיקים צוות של אינסטלטורים מומחים, כל אחד מומחה בתחומו ומצטיין בעבודתו.

אנו מציעים את השירותים הבאים:

 • איתור נזילות במצלמה תרמית.
 • פתיחת סתימות בצנרת.
 • פתיחת סתימות ביוב.
 • תיקון נזילות בצנרת.
 • התקנת אסלות ואמבטיות.
 • החלפת ברזים דולפים.
 • פתיחת סתימות במקלחת.
 • טיפול מקצועי בפיצוץ בצנרת.
 • פיצוץ בדוד שמש או חשמל.
 • הגברת לחץ מים.
 • תיקון דליפות.
 • החלפת כלים סניטריים

אנו מציעים שירותי אינסטלציה בפריסה ארצית ומגיעים לכל מקום ברחבי הארץ בתוך מספר שעות מעת קבלת הקריאה.

למה כדאי גם לכם לבחור בנו?

כי אנו מודעים לאחריות הרבה המוטלת עלינו ולאי הנעימות הכרוכה בתקלות אינסטלציה ולכן אנו זמינים ומגיעים בהקדם האפשרי מיד לאחר קבלת הקריאה.

כי אנו מעסיקים צוות גדול של אינסטלטורים המתמחים בטיפול בתקלות שונות ומגוונות. לכל תקלה ובעיה נדע לתת את הפתרון המקצועי לשביעות רצונכם המלאה.

כי יש הרבה אינסטלטורים, אך אין הרבה אינסטלטורים בעלי ניסיון וידע כמונו. חשוב לדעת שהבחירה באינסטלטור מקצועי, ותיק ומיומן היא קריטית לפתרון הבעיות. חלק גדול מעבודות האינסטלציה הן עבודות מורכבות וייחודיות ורק אינסטלטור מקצועי ידע לתת להן פתרון ולמנוע מהתקלות לחזור שוב בתוך פרק זמן קצר.

כי אנחנו מחויבים לעמידה בלוח הזמנים, לשירות מקצועי ואדיב ולמחירים הוגנים. לפני שאתם מזמינים אינסטלטור כדאי לכם לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים. אבל תמיד חשוב לזכור כי המחיר אינו הפרמטר המרכזי לבחירה של אינסטלטור, אלא המקצועיות ואיכות העבודה, ולא אחת מחירים זולים במיוחד עלולים לאותת על עבודה רשלנית ועל "אינסטלטור" שרלטן.

כי אנו מצוידים במכשור המתקדם ביותר בעולם ועובדים בשיטות טכנולוגיות עדכניות כדי להביא למינימום את הנזק לרכוש בעת תיקון התקלה. בעת איתור נזילות, לדוגמא, נשתמש במצלמה תרמית אשר יודעת לאתר את מקור הנזילה ללא צורך בשבירה ובהרס של קירות ובהרמת מרצפות מיותרת, ועוד.

כי אנו מצוידים בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים כולל אישור עבודה לגובה ופוליסת ביטוח מקפה אשר מכסה את הפגיעות ברכוש, באנשי הצוות ובבעלי הנכס.

כי אנו מקפידים על הבטיחות ומחויבים לכל תקנות הבטיחות המחייבות את העובדים בתחום האינסטלציה. אנו מודעים לכך כי עבודות האינסטלציה עלולות להיות לעתים מסוכנות ולסכן את דיירי הבית ואת הרכוש שלהם. כדי למנוע סיכונים, צוות העובדים שלנו עובר השתלמויות תקופתיות בתחום הבטיחות בעבודה, הוא מצויד בגדי עבודה מתאימים ובציוד מגן ועושה הכול כדי להבטיח בטיחות בעבודה.

כי אינספור לקוחות מרוצים ישמחו להמליץ עלינו. אתם יכולים להתקשר אלינו ולקבל פרטים של לקוחות מרוצים, לדבר אתם ולהתרשם מאיכות העבודה. גם ברחבי הרשת, באתרים ובפורומים ייעודים העוסקים בעולם האינסטלטורים ובקבוצות הפייסבוק תוכלו לדלות המלצות רבות על המקצועיות ועל איכות העבודה שלנו.

במשך שנות עבודה רבות וארוכות צברנו ניסיון, ידע ומוניטין רב. שמנו הטוב עובר מפה לאוזן, מלקוח מרוצה ללקוח שמחפש אינסטלטור מקצועי ואחראי. המוניטין שלנו חשוב לנו ואנו נעשה את הכול כדי לשמור עליו.

הביוב עלה גל גדותיו, יש לכם סתימה בצנרת, גיליתם רטיבות ועובש בקירות, רוצים להתקין כלי אינסטלציה חדשים, ועוד צרו אתנו קשר, אנחנו מיד מגיעים!