פתיחת סתימות

פתיחת סתימות

כל המידע על פתיחת סתימות

לא פעם קורה לכל אחד מאיתנו שיש סתימה בבית – בכיור, באסלה, בביוב, ועוד. לעומת סתימות בכיור או באסלה, סתימות מהסוג שכולנו יודעים לפתוח לבד, סתימות בביוב הן עסק מורכב, ורק אינסטלטור מקצועי יודע כיצד לפתוח אותן. אנחנו בחברת "פרו אינסטלציה" מתמחים בסתימות מהסוג המורכב יותר, הדורש עבודה של מקצוענים, אותה אנחנו נוכל לספק לכם. העבודה שלנו נעשית במהירות, בלכלוך מינימלי ושווה לכל כיס, אז אם יש לכם סתימה בבית – אל תהססו והתקשרו לתאם עם אינסטלטור מחברת "פרו אינסטלציה".

מהי סתימה מורכבת?

סתימה מורכבת, בניגוד לסתימה קלה שכולנו יודעים לפתוח, לדוגמא סתימה באסלה או בכיור, היא סתימה שכדי לפותח אותה נדרש ציוד מקצועי מיוחד, לדוגמא סתימה בביוב. רק אינסטלטור מקצועי יכול לפתוח סתימות בביוב, שכן נדרש לשם כך ציוד מיוחד שאין לכל אחד בבית.

הביובית היא המכשיר שבעזרתו פותחים סתימות בביוב. הביובית היא בעצם משאית שעליה מותן ציוד מיוחד לפתיחת סתימות ביוב – מיכל גדול, צינורות שונים ומשאבות גדולות וחזקות. בעזרת המשאבה הביובית מזרימה זרם מים בלחץ גבוה דרך הצינורות, שאותם מחדירים מבעוד מועד למערכת הביוב, וכך לחץ המים מפורר את הסתימה ופותח אותה. הלכלוך שהצטבר, ביחד עם המים המלוכלכים, מוזרמים אל המכון לטיהור שופכין.

דרך נוספת של הביובית לפתוח את הסתימות היא בעזרת ואקום – הביובית מייצרת ואקום בלחץ גבוה על מערכת הביוב, כך שכל הסתימות והלכלוך שהצטבר נשאבים לתוכה, והסתימה נפתחת. לאחר מכן מחדירים את הצינורות למערכת הביוב הנקייה מסתימות, ומזרימים זרם מים בלחץ גבוה כדי לנקות ולטהר את מערכת הביוב.

אנחנו בחברת "פרו אינסטלציה" מתמחים בפתיחת סתימות ביוב מורכבות באמצעות הביובית, ומבטיחים לכם עבודה נקיה וזולה. אם יש לכם סתימה ואתם אובדי עצות – התקשרו אלינו והצטרפו לשאר הלקוחות המרוצים שנהנו מהעבודה שלנו.

מהם הגורמים לסתימות?

סתימות בביוב הן בלתי נמנעות, שכן אחד הגורמים המרכזיים להיווצרותם הוא הצטברות של שומנים ושל לכלוך על דפנות הצנרת, כך שעם הזמן הלכלוך על הדפנות מתעבה ונוצרת סתימה.

עוד סיבה נוצה להיווצרות של סתימות היא שורשי העצים הגדלים באזור הצנרת. שורשי העצים מטבעם מחפשים מזון ומים בכל מקום אפשרי, והם מוצאים אותו בתוך הצנרת. הם מוצאים כל חור ופרצה אפשרית, וחודרים דרכה לצנרת כדי להשיג את מבוקשם. כתוצאה מכך שורשי העצים שבתוך הצנרת חוסמים את מעבר המים בביוב, ונוצרת סתימה.

כדי לפתוח סתימות שנוצרו כתוצאה משורשים של עצים, יש להשתמש בציוד מיוחד לשם כך. הציוד הנ"ל כולל סכינים קטנות וחדות שמוחדרות למקום הסתימה וקוצצות את שורשי העצים המפריעים לזרימה תקינה של הביוב לחתיכות קטנות. לאחר מכן שואבים את החתיכות האלו בעזרת הביובית, וכך פותחים את הסתימה.

למה חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי לפתיחת הסתימות?

אינסטלטור מקצועי מצויד בציוד מקצועי שרק בעזרתו אפשר להתמודד עם סתימות מורכבות. ציוד מקצועי כולל סכינים לפתיחת סתימות הנגרמות כתוצאה משורשי עצים, ביובית, מצלמות המשמשות לאיתור הסתימה, ועוד.

אצלינו בחברת "פרו אינסטלציהי" כל הציוד המדובר קיים ומשומש על הצד הטוב ביותר, כך מעידים המוני הלקוחות המרוצים. השירותים שלנו מבטיחים לכם עמידה בזמנים, אינסטלטורים נחמדים שיודעים לעשות את העבודה, מקצועיות, מחיר משתלם ועבודה נקיה ומסודרת.

מומלץ לפתוח את הסתימות בביתכם כמה שיותר מהר, כי ככל שמחכים עם הטיול בסתימות הן הולכות ומחמירות ויותר קשה לטפל בהן. לכן במידה ויש לכם סתימה בבית, אל תחכו והתקשרו לתאם טיפול בסתימה עם חברת "פרו אינסטלציה".